×
Wyszukaj w serwisie

Uwaga na oszustów! Nie ma zmiany linii telefonicznych

Uwaga Mieszkańcy Gminy Jemielnica
 

Oszuści znaleźli nowy sposób na namawianie ludzi do podpisania umów na usługi telefoniczne. W ostatnich dniach do mieszkańców Gminy Jemielnica dzwonią i przedstawiają się jako Twoja Telekomunikacja lub Orange z informacją o przejściu na łącza cyfrowe. W tym celu informują o konieczności sprawdzenia aparatu telefonicznego w Państwa domach.
Z informacji uzyskanych na infolinii Orange są to naciągacze. Orange nic takiego nie będzie sprawdzać. Są to próby dezinformacji i nieuczciwego zawierania umów z innym operatorem.
W przypadku jakichkolwiek podejrzeń o próbę naciągactwa proszę informować Policję.
Jest to konkurencyjna firma która podszywa się tylko pod Orange i próbuje przenieść nasze numery do swojej sieci. Proszę o NIE podpisywanie żadnych dokumentów na miejscu w domu, jeżeli nie są Państwo pewni co do ich treści. Proszę o poinformowanie sąsiadów, szczególnie osoby starsze żeby nic nie podpisywać i nie wpuszczać ich domów. Tych którzy mogli zostać już nieuczciwie wprowadzeni w błąd informuję, iż z reguły w przypadku umów telekomunikacyjnych w ciągu 14 dni można jeszcze odstąpić od zawartej umowy i wszystko odkręcić.

 

http://radio.opole.pl/100,203976,uwaga-na-oszustow-nie-ma-zmiany-linii-telefonicz

 

Marcin Wycisło

Wójt Gminy Jemielnica


Liczba wyświetleń podstrony: 2684