×
Wyszukaj w serwisie

Program Czyste Powietrze - NABÓR WZNOWIONY

Informacja z dnia 22-01-2019 r.

OGŁOSZENIE O WZNOWIENIU NABORU WNIOSKÓW W RAMACH PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

https://www.wfosigw.opole.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-wznowieniu-naboru-w-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze


Informacja z dnia 31-12-2018 r.

OGŁOSZENIE O WSTRZYMANIU NABORU WNIOSKÓW W RAMACH PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

https://www.wfosigw.opole.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-wstrzymaniu-naboru-wnioskow-w-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze
 


Resort Środowiska zachęca mieszkańców Polski do działań ograniczających emisję szkodliwych dla zdrowia i środowiska zanieczyszczeń powietrza.

W ramach rządowego programu Czyste Powietrze został przygotowany program priorytetowy Czyste Powietrze, dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.

Program priorytetowy koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej i rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

PDFOgloszenie_o_naborze.pdf (570,04KB)

broszurze informacyjnej znajdą Państwo ogólne informacje dotyczące Programu. A szczegółowe informacje wraz z Programem znajdują się na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu w zakładce: „Czyste Powietrze portal”.


Liczba wyświetleń podstrony: 15288