×
Wyszukaj w serwisie

Wyniki wyborów samorządowych w Gminie Jemielnica


RADA GMINY JEMIELNICA


  1. Okręg wyborczy nr 1 - Głosowania nie przeprowadzono - radną została wybrana KNOPEK Dorota Magdalena, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  2. Okręg wyborczy nr 2 - Głosowania nie przeprowadzono - radną została wybrana PTOK Ewa, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  3. Okręg wyborczy nr 3 - Głosowanie przeprowadzono - Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany: STRÓŻYK Mateusz Jan, zgłoszony przez KWW SOWG, Lista nr 16
    PDFOkręg nr 3.pdf
  4. Okręg wyborczy nr 4 - Głosowanie przeprowadzono - Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany: SCHLENSAG Paweł Piotr, zgłoszony przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
    PDFOkręg nr 4.pdf
  5. Okręg wyborczy nr 5 - Głosowania nie przeprowadzono - radnym został wybrany KUS Roman Artur, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  6. Okręg wyborczy nr 6 - Głosowania nie przeprowadzono - radną została wybrana DZIUROŃ Anna, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  7. Okręg wyborczy nr 7 - Głosowania nie przeprowadzono - radnym został wybrany FIGURA Rudolf Konrad, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  8. Okręg wyborczy nr 8 - Głosowania nie przeprowadzono - radnym został wybrany PYKA Grzegorz Wiktor, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  9. Okręg wyborczy nr 9 - Głosowania nie przeprowadzono - radną została wybrana WIECHOCZEK Adelajda, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  10. Okręg wyborczy nr 10 - Głosowania nie przeprowadzono - radnym został wybrany GOTTSCHOLL Joachim Franciszek, zgłoszony przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  11. Okręg wyborczy nr 11 - Głosowania nie przeprowadzono - radnym został wybrany JASKÓŁA Norbert, zgłoszony przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  12. Okręg wyborczy nr 12 - Głosowanie przeprowadzono - Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany: BREITSCHEIDEL Piotr Jerzy, zgłoszony przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
    PDFOkręg nr 12.pdf
  13. Okręg wyborczy nr 13 - Głosowania nie przeprowadzono - radną została wybrana STAŚ Jolanta Beata, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
  14. Okręg wyborczy nr 14 - Głosowanie przeprowadzono - Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana: KAPUŚCIŃSKA Sylwia Agnieszka, zgłoszona przez KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA, Lista nr 14
    PDFOkręg nr 14.pdf
  15. Okręg wyborczy nr 15 - Głosowanie przeprowadzono - Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana: MAŁEK-BOMBELKA Martyna Maria, zgłoszona przez KWW SOWG, Lista nr 16
    PDFOkręg nr 15.pdf

PDFZbiorcze wyniki głosowania - Rada Gminy.pdf


RADA POWIATU


PDFObwód nr 1 Jemielnica PSP.pdf
PDFObwód nr 2 Jemielnica PG.pdf
PDFObwód nr 3 Piotrówka.pdf
PDFObwód nr 4 Centawa.pdf
PDFObwód nr 5 Barut.pdf
PDFObwód nr 6 Gąsiorowice.pdf
PDFObwód nr 7 Łaziska.pdf

 


SEJMIK WOJEWÓDZKI


PDFObwód nr 1 Jemielnica PSP.pdf
PDFObwód nr 2 Jemielnica PG.pdf
PDFObwód nr 3 Piotrówka.pdf
PDFObwód nr 4 Centawa.pdf
PDFObwód nr 5 Barut.pdf
PDFObwód nr 6 Łaziska.pdf
PDFObwód nr 7 Gąsiorowice.pdf


Liczba wyświetleń podstrony: 2521