×
Wyszukaj w serwisie

WIZYTY W URZĘDZIE GMINY OGRANICZONE DO MINIMUM

Uprzejmie informuję, że po wczorajszym apelu premiera Mateusza Morawieckiego o ograniczenie do minimum konieczności pojawiania się klientów w urzędach, zdecydowałem, że począwszy od wtorku (17 marca br.) do odwołania Urząd Gminy czynny będzie dla klientów w godzinach od 8:00 do 12:00. W tych godzinach zapraszamy do Urzędu jedynie te osoby, które mają do załatwienia pilne sprawy. Wizytę w Urzędzie trzeba jednak wcześniej zaplanować. Należy wcześniej zadzwonić na jeden z niżej podanych telefonów, aby upewnić się, czy wizyta w Urzędzie jest niezbędna.

Prośba dotyczy również rezygnacji z dokonywania wpłat bezpośrednio w kasie Urzędu Gminy. Wszelkich wpłat można dokonywać elektronicznie. W przypadku rat podatków od nieruchomości, rolnego i leśnego na indywidualne konta bankowe wskazane w decyzjach podatkowych, a w przypadku opłat za zagospodarowanie odpadów komunalnych również na indywidualne konta bankowe wskazane we wcześniej wysłanych pismach.

Za wszelkie niedogodności spowodowane podjętą przeze mnie decyzją chciałbym wszystkich mieszkańców i innych klientów Urzędu serdecznie przeprosić i prosić o wyrozumiałość. Decyzję tą podjąłem wyłącznie w trosce o zdrowie nas wszystkich, zarówno Mieszkańców jak i pracowników.

 

Marcin Wycisło

Wójt Gminy Jemielnica

 

Poniżej przekazuję informacje teleadresowe do kontaktu z Urzędem i pracownikami Urzędu Gminy:

Tel. (77) 46-23-500,
Fax (77) 46-23-510,

e-mail:

Skrzynka podawcza ePUAP: /Jemielnica/skrytka lub /Jemielnica/SkrytkaESP

Telefony pracowników - 2020-03-12.jpeg

 

 


Liczba wyświetleń podstrony: 848