×
Wyszukaj w serwisie

Pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych

Uprzejmie informujemy, że Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Opolu III z dnia 17 maja 2024 r. powołane zostały składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych w Jemielnicy.

Pierwsze posiedzenia komisji odbędą się jutro 21 maja 2024 r. o godzinie 16:00 dla Obwodowych Komisji Wyborczych Nr 1 do Nr 4, a pojutrze 22 maja o godzinie 16:00 dla Obwodowych Komisji Wyborczych Nr 5 do Nr 9.

Miejscem spotkania członków komisji będzie Urząd Gminy Jemielnica przy ul. Strzeleckiej 67, budynek Nr 2, sala posiedzeń.

Na pierwszym posiedzeniu komisja:

 1. wybierze ze swego składu przewodniczącego komisji oraz jego zastępcę;
 2. omówi swoje zadania i tryb pracy, a także obowiązki i uprawnienia osób wchodzących w jej skład;
 3. ustali zadania do dnia wyborów, w tym związane z przygotowaniem lokalu wyborczego, odbiorem i zabezpieczeniem kart do głosowania i nakładek na karty do głosowania sporządzonych w alfabecie Braille’a, formularzy protokołu, spisu wyborców, pieczęci komisji, obwieszczeń i innych materiałów.

  PDFPostanowienie Komisarza Wyborczego w Opolu III z dnia 17 maja 2024 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Jemielnica.pdf (1,12MB)


  PDFPostanowienie Komisarza Wyborczego w Opolu III sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7.pdf (207,21KB)
  PDFPostanowienie Komisarza Wyborczego w Opolu III sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8.pdf (209,73KB)

   


Liczba wyświetleń podstrony: 288