×
Wyszukaj w serwisie

UWAGA !!! Czyste Powietrze - urzędnicy nie wykonują telefonów i nie przychodzą na wizyty

WAŻNY KOMUNIKAT

Urząd Gminy w Jemielnicy informuje, że osobami zajmującymi się w naszej Gminie tematyką ochrony powietrza są tylko i wyłącznie pracownicy tutejszego urzędu. Kontakt bezpośredni: Anna Miemiec, tel. 77 462 35 09

Pracownicy UG w Jemielnicy nie wykonują telefonów promujących programy rządowe, nie wykonują wizji terenowych, nie prowadzą konsultacji w domach, a także nie umawiają na spotkania z doradcami energetycznymi.

Powyższy komunikat jest wynikiem zgłaszających się do urzędu mieszkańców, których odwiedził rzekomy pracownik urzędu lub pracownik firmy zewnętrznej współpracującej z Gminą Jemielnica. W ostatnim czasie zaobserwowano proces powstawania firm i programów komercyjnych, które opierają się na podobnych zasadach co program „Czyste Powietrze”, lecz środki czerpią z sektorów prywatnych.

Bardzo prosimy o ostrożność i weryfikację informacji oraz osób, z którymi Państwo rozmawiają. Dane dotyczące pracowników urzędu uzyskać można pod numerem telefonu 77 462 35 11 lub w Urzędzie Gminy w Jemielnica.


Liczba wyświetleń podstrony: 18